������� joomla - ������� ��������� ������� joomla. � ����� ���� mobizoo.ru - ����� ��������� ���������

Правильний вибір акваріуму.

Отже, якщо ви вирішили придбати акваріум, то відразу виникає питання: який акваріум вибрати і на що звернути увагу? Давайте почнемо з розміру. Майте на увазі: чим більше акваріум, тим простіше за ним доглядати (якщо його не «запускати»), простіше підтримувати біо-баланс і так само простіше вирощувати рибок. Природно потрібно подумати скільки рибок буде жити у вашому акваріумі. Дуже важливо правильно підібрати розмір акваріума для рибок або навпаки, правильно підібрати рибок під розмір акваріума. Просто, деякі види рибок, особливо икромечущие, можуть перестати відтворювати свій вигляд, коли їх утримують у маленькому акваріумі. Також потрібно враховувати той факт, що в невеликих акваріумах температура води може коливатися протягом дня, в той час як великих акваріумах цей параметр є більш стабільним. Середнім об’ємом акваріума зазвичай вважається 60-100 літрів. Щоб утримувати рибок розміром 6-12 см або більше, необхідно мати у своєму розпорядженні акваріум на 200-250 літрів. Незважаючи на те, що наведені вище значення порівняльні, ви повинні прагнути до більшого.

Вам також буде потрібне хороше освітлення для акваріуму, можемо вам порадити: лампа в аквариум в Украине по самій доступній ціні!

Наступним кроком є ​​вибір форми акваріума. Якщо ви вже визначилися з видом акваріумних риб, то буде правильно подумати над декоративним ландшафтом який воліє даний вид, тобто створити для риб середовище проживання, наближене до природного. Наприклад, деякі риби для нормального життя воліють пейзажі з великою кількістю рослин, корчів, в той час як інші — камені і т.д. Равлики, наприклад, люблять повзати по стінах або по листю рослин, більшість з яких, до речі, краще ростуть на глибині менше 60 см. Звичайно, ви можете заповнити акваріум штучними рослинами, але ми не рекомендуємо так робити, так як пластикові рослини не можуть виконувати природно важливі функцій, властиві живій флорі. Ще один важливий фактор, який не слід забувати при виборі пропорції майбутнього акваріума — це зручність його технічного обслуговування в майбутньому. Не рекомендуємо купувати круглий акваріум, бо через його скло ви будете бачити все у викривленому світлі, а також рибки не будуть відчувати себе в ньому комфортно.

Comments are closed