������� joomla - ������� ��������� ������� joomla. � ����� ���� mobizoo.ru - ����� ��������� ���������

Правильний вибір USB модему

З прогресивним зростанням мобільних комп’ютерних пристроїв виникає потреба у відповідному Інтернет з’єднанні. Тому стільникові оператори, намагаються поліпшити за всіма показниками Інтернет послуги, пропоновані сьогодні. Одним з основних видів підключення нашого часу, є 3G — WDCMA. На даний момент це підключення має більше поширення в нашій країні, поступаючись тільки стаціонарним видами сполучення. Завдяки розвитку технології вже зараз можливе використання Інтернет з’єднання швидкістю до 21,6 мб / с.

Доречі якщо ви шукаєте хороший варіант мобільного інтернету тоді вам слід звернути вашу увагу на тарифи компанії Інтертелеком на сторінці http://www.mobirator.com.ua/3g-internet/intertelecom/ тут ви зможете ознайомитися з всіма тарифними планами а також, як підключитися до них!

Даний вид Інтернету з успіхом використовується не тільки на мобільних пристроях, а й також на стаціонарних персональних комп’ютерах і ноутбуках! У більшості такий вибір підключення обумовлений простотою установки і порівняно невеликою ціною обладнання. У деяких випадках USB модем купується через відсутність альтернативних підключень.

Нам з вами вже довелося розглянути статтю про підключення і установки USB модему, а нижче розберемося за якими критеріями варто здійснювати покупку такого модему.

Робимо правильний вибір пристрою:

Спершу визначитеся з оператором який буде використовуватися на модемі. Для цього достатньо буде дізнатися який оператор має велику силу сигналу прийому. З’ясувати це можна подивившись кількість антен на вашому телефоні в місці розташування ПК.
 Визначившись з найменуванням оператора, зверніться за покупкою в центр обслуговування обраного стільникового оператора, або в спеціалізований магазин. Це дасть впевненість у відповідній ціні та актуальності версії обладнання.
Купуючи пристрій, переконайтеся що ваша операційна система, яка встановлена ​​на використовуваному комп’ютері, відповідає мінімальним вимогам! Дана обережність потрібна щоб уникнути проблем з установкою модему і його подальшим поверненням.
Варто також пам’ятати, що не в усіх районах та містах працює максимальний сигнал 3G. Останні версії обладнання трансляції встановлюються по мірі відновлення.
з 4 пункту випливає, що купуючи модем з підтримкою швидкості до 21,6 мб / с, не можна з упевненістю сказати що буде саме заявлена ​​швидкість. Найкраще уточнити це питання в центрах обслуговування обраного оператора, або зателефонувавши фахівцеві абонентської служби!
Примітка! Навіть купуючи пристрій з більш високою швидкістю з’єднання, ніж приймається у вашому районі проживання, Ви ні чим не ризикуєте! Переплата за більш нову версію обладнання буде незначною — близько 200 — 500 рублів. А поліпшення сигналу прийому в найближчому майбутньому швидше за все буде вирішено!
При покупці візьміть в облік кількість використовуваних вами пристроїв для підключення. У Вас є можливість придбати роутер для трансляції Інтернет з’єднання USB модему в межах будинку по засобах Wi-Fi. Переконайтеся в наявності Wi-Fi адаптера на використовуваних пристроях.
Якщо в місці положення комп’ютера сигнал обраного оператора має значення нижче середнього, то подбайте про придбання USB подовжувача, за допомогою якого Ви зможете відвести модем від ПК в місце із задовільним показником сигналу. Такий вид підключення також вбереже Вас від випромінювання модему!
Для того щоб не бути обдуреним, не придбати модем дорожче його встановленої оператором ціни, постарайтеся перед відвідуванням дізнатися цінову політику обладнання і передвстановлені тарифні опції!

Comments are closed