������� joomla - ������� ��������� ������� joomla. � ����� ���� mobizoo.ru - ����� ��������� ���������

Дитячі іграшки — повинні бути безпечними!

Усі батьки рано чи пізно починають задавати собі питання у виборі тієї чи іншої іграшки, і чи всі вони безпечні для здоров’я їхньої дитини. З самого дитинства малюк здатний грати, але далеко не всі іграшки для нього безпечні. Для дітлахів до трьох років іграшки сильно відрізняються від тих, які виробляються для хлопців постарше.
Поговоримо про це.
По-перше, іграшки для самого маленького «споживача» повинні обов’язково проходити особливий контроль на токсичність. Адже всім відомо, що у виробництві дитячих іграшок використовуються синтетичні матеріали. Багато виробників, щоб заощадити або ж прискорити процес виробництва, багато норми і правила виготовлення даного товару порушують. Хімічні речовини, що входять до складу пластмаси або іншого виду матеріалу у виробництві можуть викликати алергію, висип на шкірі, а також захворювання дихальних шляхів.
Дорогі друзі найкраще місце в інтернеті де ви можете придбати безпечні іграшки для ваших малюків тут машины на пульте управления по самій доступній ціні!
По-друге, іграшки для малюків не повинні бути розбірними. Адже при грі з такою іграшкою є ризик потрапляння її дрібних частин в дихальні шляхи вашого чадо, і результат може бути важким.
І третє правило. Воно стосується не тільки самих маленьких, але й дітей більш старшого віку. Дитяча іграшка зовсім не обов’язково може мати яскраве забарвлення, бути красивою і володіти безліччю функцій. Багато батьків помиляються, думаючи, що хороша іграшка та, яка може розмовляти, співати, ходити або бути на радіоуправлінні. Найважливіше для дітей — це здатність самої іграшки чогось навчити дитину. Машинки на радіокеруванні дуже приваблюють хлопчиків, але потім дитина досить швидко втрачає інтерес, тому як вони нічому більше не можуть його навчити. Конструктори, ось що буде розвивати ваше дитя. Вони допомагають бачити відмінності між безлічі предметів, і будуть більш корисними. Форма, колір, розміри, все те що повинен ваша дитина навчитися визначати. Адже дуже важливо розвиток логіки і мислення з самого раннього віку — далі це допоможе дитині у навчанні. Якщо ви стурбовані благополуччям ваших дітей, задумайтеся про марність більшості м’яких іграшок. У вашому будинку повинні бути тільки необхідні ігри для ваших малюків.

Comments are closed