������� joomla - ������� ��������� ������� joomla. � ����� ���� mobizoo.ru - ����� ��������� ���������

Поради з вибору куртки для хлопчиків

Здавалося б, що складного у виборі зимової або осінньої куртки для хлопчика? Знаходьте відповідну модель, зіставляєте зі своїми фінансовими можливостями і приймаєте рішення. Але не тут-то було. Ось дві дуже схожі моделі — і по вигляду, і на дотик, — а ціни відрізняються мало не на порядок. У чому переваги однієї і недоліки іншого, незрозуміло.

Ох вже ця різноманітність, народжене технічним прогресом. Мимоволі згадаються «старі добрі» часи, коли все було простіше простого: верх куртки пошитий з болоньї, а всередині прокладений синтепон, в крайньому випадку, ватин.

Тепер же, щоб розібратися в матеріалах, з яких виготовлено одяг, впору курси закінчувати. Спробуємо розібратися в цьому питанні.

Почнемо з тканини верху. Спочатку розділимо все плащові тканини на дві основні категорії — повністю синтетичні і сумішеві. Сумішеві тканини складаються з бавовни і синтетичних волокон і чим більше бавовни, тим тканина «натуральніше», але тим легше вона мнеться і охочіше «приймає» воду. Використання таких тканин в куртках для хлопчиків не має сенсу. Частину, що залишилася групу синтетичних тканин теж можна розділити на дві великі групи — найбільш ходові плащові тканини з водовідштовхувальним просоченням і поліуретановим покриттям і високотехнологічні тканини з мембранним покриттям. Відзначимо, що одна і та ж за складом і плетіння тканину, може ставитися як до однієї групи, так і до іншої. Це залежить від того, який фінальної обробці тканину піддана. Якщо WR, PU (water resist — водовідштовхувальна просочення, поліуретан) — то це звичайна плащова тканина для повсякденного одягу. Якщо ж нанесена мембрана — то це тканина більш технологічна, більш високого рівня. Основна властивість мембрани — не пропускати вологу і вітер зовні, пропускаючи при цьому випаровування теля зсередини.

Дзпечена правильним пакетом утеплювача, тільки тоді вона буде по-справжньому теплою. Так що, вибираючи зимову куртку для хлопчика треба з’ясувати і про утеплювач. Опису властивостей і переваг різних утеплювачів приділено значне місце в розділі «Технології» нашого сайту, тому тут відзначимо лише, що віддавати перевагу одягу на синтепоні, ми не радимо. Це все-таки в прямому сенсі вже минуле століття.

Утеплювачем і підкладкою одночасно часто служить фліс — синтетичний матеріал з ворсистою поверхнею, за властивостями ідентичний натуральної тканини. Якісний фліс дуже м’який, теплий, що не мнуться, шкарпетки. Ми часто виконуємо з флісу полички і спинку в куртках для хлопчиків, а в рукава ставимо підкладкову тканину, для кращого ковзання при одяганні.

Comments are closed