������� joomla - ������� ��������� ������� joomla. � ����� ���� mobizoo.ru - ����� ��������� ���������

Кленбутерол реально допомогає в спортзалі

Препарат Кленбутерол вже давно знають спортсмени в усьому світі. Особливо його широко використовують в період, коли необхідно скинути зайву вагу і «підсушитись», тому що саме Кленбутерол є одним з найкращих засобів, щоби не тільки позбавились від жирового прошарку, але і зробити м’язи рельєфними.

Досить цікавим фактом є те, що Кленбутерол професійні спортсмени використовують не тільки для того, щоб позбутися зайвої ваги, але і для того, щоб прискорити процес набору м’язової тканини. Кленбутерол в таких випадках спортсмени приймають перед підготовкою до змагань, коли не існує загрози недостатньої кількості калорій, тобто в періоди коли спортсмен може вживати навіть більше калорій, ніж потрібно. В такому випадку Кленбутерол всі зайві калорії буде спалювати, нарощуючи м’язову тканину. Саме тому препарат Кленбутерол досить часто приймають бодібілдери.

Чоловікам Кленбутерол рекомендують приймати по 2-8 таблеток, або 20 мг за добу, але багато спортсменів, які добре знайомі з цим препаратом, стверджують що дози повинні бути набагато більшими, щоб ефект був помітнішим. Жінкам рекомендують не більше, ніж по 2-4 таблетки в день. Ефект від прийому Кленбутерола помітний одразу, тому частіше за все рекомендований строк його прийому шість тижнів, але все залежить від потрібного результату. Під час прийому препарату Кленбутерол у спортсмена піднімається температура тіла, і саме таким чином і відбувається спалювання жиру. Тому, коли спортсмен проходить курс препарату Кленбутерол необхідно контролювати температуру тіла, якщо вона стала знову звичайною, то це означає, що цей засіб більше не діє, і його варто не приймати якийсь час.
Дуже важливим правилом під час прийому препарату Кленбутерол є те, що ні в якому разі не можна поєднувати цей препарат з алкоголем. По-перше алкоголь заважає навіть природному процесу схуднення, затримуючи рідину, а по-друге, вживання алкоголю знищує м’язові тканини.

Якщо в період прийому Кленбутерола виникли побічні ефекти такі як тремтіння, надмірна пітливість, безсоння, серцебиття, занепокоєння, підвищений тиск, нудота, діарея, судоми, то варто припинити прийом цього препарату, або знімати неприємні симптоми кетотіфеном і бісопрололом. І вже через кілька днів більшість симптомів повністю пропадуть або стануть менш помітними.

Перед початком курсу з препаратом Кленбутерол необхідно проконсультуватись з лікарем, і при необхідності пройти повне обстеження організму.

Comments are closed