������� joomla - ������� ��������� ������� joomla. � ����� ���� mobizoo.ru - ����� ��������� ���������

Паркетний дошки

Пол з паркетної дошки при хорошому і правильному догляді може зберігати свій зовнішній вигляд протягом багатьох років. І все ж, приходить такий момент, коли навіть деревина високої якості приходить в непридатність від розсихання або розмокання, а також покривається відколами і мережею подряпин. Крім цього, дефективний паркет може ще й скрипіти, що є засобом його непрофесійної укладання паркетної дошки. Чи є спосіб повернути ушкодженого паркету привабливий зовнішній вигляд? І чи існують ефективні методи ліквідації дефектів паркетної дошки? Виявляється, що і способи є і методи існують. А які — це ви дізнаєтеся з цієї статті.

Найбільш популярні дефекти паркетної підлоги

Як ми вже сказали, до найбільш популярним дефектів паркетної підлоги можна віднести розсихання паркетної дошки, скрип, поява щілин між дошками, виникнення тріщин і подряпин. Деякі з цих дефектів можуть проявитися відразу після укладання паркетної дошки, інші виникають в ході експлуатації. так чи інакше, усунення дефектів паркетної підлоги повинно бути вироблено як можна раніше, адже подальша експлуатація пошкодженого паркету може привести до ще більш тяжких наслідків. І тоді може постати питання про капітальний ремонт або навіть заміні покриття підлоги.

Відшаровування дошки від заснування

Досить часто необхідність відремонтувати паркетну підлогу з’являється тоді, коли окремі його дошки вилітають зі своїх місць. Коли переміщаєшся за таким паркету, то лунає скрип і лунає характерний стукіт. Подібне покриття підлоги не можна назвати цілісним і, звичайно, йому просто необхідний якісний ремонт.

Причин для відшаровування паркетних дощечок від підстави насправді кілька. Серед них варто особливо виділити:6

  • високий рівень вологість у відремонтованому приміщенні;
  • погана якість клейової суміші для паркету;
  • ряд помилок, допущений в ході укладання дощечок.

З метою усунення дефектів треба визначитися з типом підстави. Пам’ятайте, що спосіб ремонту паркетної підлоги безпосередньо залежить від характеру його заснування, а воно може бути як дерев’яним, так і бетонним.

Розбухання паркетної дошки

Даний недолік з’являється в тих випадках, коли:

  • під паркетне покриття потрапляє волога;
  • підвищений рівень вологості у відремонтованому приміщенні;
  • сама паркетна дошка сильно зволожена;
  • майстер допустив ряд помилок в ході установки паркетного покриття, тобто поклав паркет на просохли підставу або забув встановити пароізоляцію, або не зробив необхідні зазори між підлогою та стінами).

Ліквідувати ефект розбухання можна кількома різними методами. Вибір того чи іншого методу визначається рівнем збереженості паркету.

Comments are closed