������� joomla - ������� ��������� ������� joomla. � ����� ���� mobizoo.ru - ����� ��������� ���������

Все про матрас медицинский

Багатьом людям знайоме відчуття фізичної втоми і пригніченості після важкого робочого дня. Особливо сильно після денного напруги втомлюється спина, адже діяльність багатьох пов’язана з тривалим сидінням за комп’ютерним столом. У цьому випадку лише повноцінний сон на зручному матраці може допомогти виправити неприємне становище.

Що таке матрас медицинский?

Ортопедичний матрац — це доступне виріб, який піклуватися про правильне положення хребта під час сну і відпочинку. Завдяки цьому не тільки помітно знижуються шанси розвитку різноманітних хвороб опорно-рухового апарату, а й значно поліпшується функціонування більшості внутрішніх органів під час і після сну.

Користь ортопедичного матраца

Всі ортопедичні вироби сприяють повноцінному розслабленню м’язів під час нічного відпочинку і підтримують хребет у найбільш оптимальної позі. Правильно підібраний матрац забезпечує здоровий сон організму і дозволяє усунути щоденні симптоми хронічної втоми. До речі матрас медицинский ви зможете знайти за посиланням по самих доступних цінах!

Основні моменти при виборі ортопедичного матраца

Перш за все при покупці матраца слід визначитися з необхідним рівнем жорсткості. Обраний виріб може мати невелику, середню або високу жорсткість. Якщо у людини є хронічні захворювання хребта, то краще за все проконсультуватися з приводу вибору жорсткості матраца з медичним фахівцем.

Також необхідно правильно підбирати розмір ортопедичного вироби. Наприклад, матраци великих розмірів зазвичай призначені для двоспальних ліжок і мають середній рівень жорсткості. Це прекрасний варіант, який найбільше підходить для сімейних пар. Вироби менших розмірів найчастіше мають довжину 140-160 см і створені в якості універсального варіанта для дітей і дорослих.

Не менш важливо звертати свою увагу при покупці на склад ортопедичного матраца.

Виріб може містити найрізноманітніші матеріали:

  • бавовняна вата
  • силіконізоване волокно
  • в’язкоеластичний піна
  • Sponflex з натуральних волокон
  • кокосова койра
  • латекс
  • вовняна вата
  • пінополіуретан

Кожен з перерахованих вище матеріалів часто використовується у виробництві матраців і володіє опредёленнимі достоїнствами. Але якщо у людини є схильність до алергії, то слід купувати виріб виключно натурального складу, наприклад з бавовняної вати або кокосової койри.

До вибору матраца потрібно підходити з максимальною обізнаністю, лише в цьому випадку можна купити по-справжньому якісне і корисне виріб для сну.

Comments are closed