������� joomla - ������� ��������� ������� joomla. � ����� ���� mobizoo.ru - ����� ��������� ���������

Що таке біотатуаж брів? Від інтернет-магазину Kodi.in.ua

Чіткі, досить широкі і густі брови правильної форми особливо модні останні кілька сезонів, тому роботі з ними приділяється дуже багато уваги. Особливо подобається жінкам оформлення брів хною. Ця процедура не просто нешкідлива для волосків і шкіри, але і дозволяє домогтися поліпшення росту і стану брів за рахунок натуральності барвника і здатності хни стимулювати ріст волосся.

Що таке біотатуаж брів?
Перед тим, як записуватися на процедуру в салоні, варто розібратися, що таке біотатуаж брів. Звичайний хімічний барвник забарвлює тільки окремі волоски брови, а з шкіри він поступово змивається. Якщо в бровах є прогалини, і вони відрізняються один від одного, підкоригувати їх форму, розташування і розміри не вдасться. Зробити це можна за допомогою татуажу брів, тобто введення спеціального барвника під шкіру в області розташування брів. Але в більшості випадків ця процедура виглядає не дуже природно, до того ж фарба може змінювати свій відтінок з часом. Якщо такий вид татуажу набридне або перестане подобатися, позбутися його залишків буде дуже складно.

На відміну від довгострокового татуажу, біотатуаж брів хною зберігається в середньому 1 3 тижні, плавно і непомітно змивається з шкіри, не завдає шкоди організму і навіть приносить користь, зміцнюючи волоски і стимулюючи їх зростання.

Так само нескладно виконується і корекція брів хною. За допомогою цієї процедури можна підправити форму брів, підкоригувати їх розташування, додати їм ширини, кольору і яскравості.

До речі якщо ви шукаєте хну для фарбування брів тоді вам слід скористатися інтернет-магазином: https://kodi.in.ua/hna-dlya-okrashivaniya-brovey/ тут ви знайдете все що вам потрібно по самих доступних цінах!

Скільки тримається фарбування брів хною?
Татуаж брів хною — процедура тимчасова, вона розрахована на носіння протягом в середньому двох тижнів. Термін дії залежить від складу і якості фарби, а також індивідуальних властивостей шкіри і волосся брів жінки. На одних прекрасних дам фарба затримується приблизно на тиждень, а інші можуть похвалитися прекрасним якістю фарбування протягом місяця, так що час шкарпетки може бути дуже індивідуальним.

Comments are closed