������� joomla - ������� ��������� ������� joomla. � ����� ���� mobizoo.ru - ����� ��������� ���������

Скретч-карти

Скретч-карти представляють собою картонні або пластикові карти розміром 86х54мм, на яких нанесена інформація призначена тільки для одержувача скретч-карти. Для того щоб захистити цю інформацію, на неї нанесений светонепропускающій шар. Він являє собою тонкий шар фарби, яку можна легко зняти, потерши монеткою або іншим твердим предметом, тому карти називаються скретч. Після стирання відкриється доступ до інформації нанесеної під захисним шаром.

До речі купити якісніі скретч-карти ви можете в інтернет магазині: http://zmozhu.com.ua/ по самих доступних цінах з швидкою доставкою по всій країні!

Скретч карта широко застосовується в якості: карт оплати, стимулюючих карток, для доступу до різноманітних послуг, електронного банкінгу, лотереї. Використання скретч-карт відкриває широкі горизонти при реалізації телекомунікаційних послуг, попередньої оплати антивірусних пакетів, стимуляції роздрібного продажу за допомогою стимулюючої скретч-лотереї.

Вони друкуються на картоні або на пластиці, матеріал основи для карти продиктований метою її використання. Якщо скретч-карта використовується як роздатковий матеріал, то за основу слід брати картон. У разі коли карту планують використовувати тривалий час, то для основи найкраще підійде пластик або картон з товстої ламінуванням.

Comments are closed